وب سایت مرسی کلینیک (MerciClinic.ir)

راز زیبایی هنرمندان چیست

احتمالا شما هم با دیدن پوست‌های درخشان و صورت‌های بی‌نقص هنرمندان هالیوودی حسرت می‌خورید و از خودتان می‌پرسید راز و رمز این زیبایی چیست؟ باید به شما بگوییم بسیاری از سلبریتی‌ها از اقدامات زیبایی بهره می‌برند و زیبایی طبیعی آن‌ها با این اقدامات چند برابر می‌شود. در ادامه همراه ما باشید تا با بعضی از این هنرمندان آشنا شوید.

جنیفر لوپز (Jennifer Lopez)


در زیبایی جنیفر لوپز شکی نیست و همه می‌دانیم که او زیبایی طبیعی دارد. اما زیبایی طبیعی به اين معنا نيست كه براى حفظ و نگهداريش، كارى انجام نمي‌دهد. به تفاوت چهره‌ی او در تصویر زیر دقت کنید. خطوط پيشانى که با بوتاكس رفع شده، فيلر خط خنده و ماريونت، جوانسازى دور چشم، فك و گردن از جمله اقدامات زیبایی است که این هنرمند از آن‌ها بهره گرفته و تأثیر شگفت‌انگیزی در چهره‌ی او به جا گذاشته.


لی لی پانز (Lele Pons)


ترکیبی از جراحی پلاستیک، دندانپزشكى زيبايى و اقدامات طب زيبايى تفاوتى در چهره‌ی لی لی ايجاد کرده كه باورنکردنی است. البته این بازيگر دوست داشتنى و زيبا هم هرگز این اقدامات زیبایی را انكار نكرده و هميشه تأكيد مي‌كند که در نوجوانى اصلا زيبا نبوده، اعتماد به نفس پايينی داشته و خيلى هم خجالتى بوده. حالا با اين همه تغيير و زيباتر شدن، هنوز از هم بازيگران متواضع، دوست‌داشتنى و محبوب به شمار می‌رود.